UA
RU
NespiCMS це готовий до використання сайт, який являє собою шаблон, що повністю можна редагувати і налаштовувати під вимоги проекту.

Ключовою особливістю NespiCMS, є те, що для кастомізації структури модулів сайту, немає необхідності установки шаблону з потрібними параметрами, або переписування файлів відображення готового шаблону. NespiCMS вже є шаблоном, який можна повністю кастомізувати за допомогою інструментів панелі адміністратора. Використовуючи конструктор розташування модулів сайту, Ви можете виводити необхідні модулі в потрібному для Вашого проекту місці на сайті. Також, адміністратор сайту, має можливість з панелі управління створювати свої модулі і вбудовувати їх в існуючу структуру сайту.

Для спрощення роботи з CMS і створення сайту на CMS, типові сторінки в системі діляться на кілька сутностей, які управляються через свої файли контролерів і відображень.

Сутності NespiCMS.

1. Розділи.

Це сторінки сайту, які управляються через панель управління, пункт меню "розділи", і являють собою текстові сторінки, сторінки стрічок елементів (наприклад: блог, статті і т. д.). 
Даної сутності найчастіше достатньо для створення простих сайтів візиток, лендингов та інших простих сайтів.

До розділів можуть бути застосовані різні шаблони відображення сторінок, наприклад: тестовий, стрічка елементів, галерея, відгуки, питання-відповідь, акційні товари (на даній сторінці автоматично будуть зібрані всі товари сайту, яким присвоєно акційна ціна) та інші. Це спрощує роботу зі сторінками сайту і автоматизує її. 

Розділи управляються через контролер і відображення: chapter.php

2. Каталог.

Сторінки категорій товарів інтернет-магазину чи сайту каталогу, управляються в пункті меню адмін панелі "каталог". Дана сутність відразу ж містить у собі функцію виведення списку товарів, доданих в обрану категорію.
Сутність також має різні налаштування виводу контенту, наприклад: висновок товарів, висновок підкатегорій і т. д.

Сторінки каталогу управляються через контролер і відображення: category.php

3. Товари.

Сторінки карток товарів на сайті. 

Сторінки товарів управляються через контролер і відображення: item.php

4. Стрічка елементів.

Сторінки елементів стрічки, створеної в розділах сайту, відображаються на окремій сторінці.

Сторінки елементів управляються через контролер і відображення: article.php

4. Матеріали.

Додаткові текстові сторінки, які не відображаються в меню сайту, але на які може бути встановлена посилання з інших сторінок.

Сторінки матеріалів управляються через контролер і відображення: note.php

5. Реєстрація, запис, порівняння, пошук, кошик, оформлення замовлення.

Дані сутності управляються відповідно через свої контролери та відображення: registration.php, account.php, compare.php, search.php, cart.php, payment.php.